En iyi korku evi burada

En İyi Korku Evi Burada
Aradığınız kriterlere sahip bir korku evi bulmakta zorlanıyorsanız son derece doğru bir yerde olduğunuzu belirtmek isteriz. Zira standartların dışında bir tasarıma sahip olan korku evimiz sizlere birçok farklı parkur sunmaktadır. Bunun yanı sıra gerçek manada korkacağınız bir oyunun da sizleri beklediğini belirtmek isteriz. öyle ki sayıca sizden çok olacak 3 harfliler ile 3 harflilerin esiri olan ve akli dengesini kaybetmiş olan bir kadın sizin aranızda olacak. Korkularınızla yüzleşecek ve bu arada mantığınızı da ihmal etmeyeceksiniz.
Oyunun Özellikleri
İstanbul korku evi oyunumuzda güç gerektiren herhangi bir şey bulunmamaktadır. Dolayısıyla tüm platformları mantığınızı kullanarak geçebilmeniz mümkündür. işte bu da kadın erkek demeden oyunu herkesin oynayabilmesine bir olanak sunmaktadır. 9 farklı kilitli odadan oluşan oyunumuzda 1 saatlik süre sınırlaması bulunmaktadır. Bu sürede toplam 20 farklı parkuru tamamlayacağınızı da belirtmek isteriz. Tabi bunları yaparken korkunuzdan kaçacak yer arayacağınız dakikaları da ihmal etmemek gerekir.
Kaç Kişi Oynayabilir
Bu oyunda en az 2 kişi en fazla 12 kişi oynayabilmektedir. Sizler de arkadaşlarınızla birlikte rezervasyon yapabilir ve bu zorlu parkurları birlikte aşabilirsiniz. Böylelikle son derece eğlenceli ve korkunç vakitler geçireceğinizi sizlere söylemek isteriz.
Korku evi fiyat tarifelerimiz de kişi başı olarak hesaplanmaktadır. Bu kapsamda kişi başı 40-50 lira arasında değişen fiyatlar bulunmaktadır. Sizler de bunlardan birisini tercih ederek 1 saat boyunca doyasıya eğlenebilirsiniz. 17 ile 00.00 saatleri arasında fiyatlarımız kişi başı 40 lira iken 00.00 ile 05.00 arasında 50 liradır. Sizler de uygun olduğunuz ve istediğiniz bir zaman diliminde bu korku evi oyunumuzu deneyebilirsiniz. Bir depoda geçen oyun Türkiye’nin en büyük korku evlerinden birisi olmasıyla da sizleri şaşırtacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.