Korku Evi

Gizlimod korku evi

istanbul Sancaktepe korku evi yeni oyunu ile beğenileri kazanmayı başardı.

Korku evi oyuncularının vazgeçilmez adresi Gizlimod korku evi yeni konsepti ve zemli odaları ile oyuncuları büyülüyor.

korku evi

Gizlimod Korku Evi, Yeni oyunumuz 2. şubemiz Gizlimod CELLAT Çok yakında…

Çok yakında 2. oyunumuzla hizmetinizdeyiz.

Sancaktepe korku evi Gizlimod

Kalbi Olanlar Dikkat

Kalbi Olanlar Dikkat
Kalbinizi yerinden çıkaracak ve mantığınızı tam performans çalıştıracak bir oyun arıyorsanız korku evi oyunumuz tam sizlere hitap etmektedir. Piyasada yer alan diğer tüm oyunlardan daha korkunç olan oyunumuz sizlerden daha çok performans göstermenizi de istemektedir. Zira bir yandan korkularınızla yüzleşecekken diğer taraftan da sakin kalarak mantıklı düşünebilmeyi sağlamalısınız. Sizler de bu oyunu başarıyla tamamlayan nadir kişiler arasında yer almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı sizlere tavsiye ederiz.
Eğlenceli 1 Saat
Sevdiklerinizle birlikte geçirebileceğiniz en eğlenceli bir saat İstanbul korku evi parkurumuzda geçirdiğiniz zaman olacaktır. En az 2 kişiyle oynanan bu oyunumuz en fazla 1 kişi ile oynanmaya da müsaittir. Zira 600 metrekarelik bir alana sahip oyun platformumuzda 20 adet platform bulunmakta ve bunların tamamı da sizler için son derece zorlayıcı olacaktır.
3 harflilerle aynı ortamda yarışacak ve bir yandan onlardan korkmayacak bir yandan da işinize bakacaksınız. Ayrıca 3 harflilerin esir aldığı akıl sağlığı yerinde olmayan bir kadın da tüm oyun sırasında sizin yanınızda yer alacaktır.
Sağlık Sorunları Olanlar Oynayamaz
Bu oyun piyasadaki diğer oyunlara nazaran daha çok korku içermektedir. Ayrıca karanlık içerisinde oynayacağınız için kronik hastalıkları olan kişilerin oynamaması gerekmektedir. Bunlara örnek olarak kalp hastaları, kapalı alan fobisi olanlar, şeker ve tansiyon hastalarının bu oyunu oynamaları tehlike arz etmektedir.
Sizler de cüzi bir ücretle 1 saatinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Bu kapsamda korku evi fiyat seçeneklerimiz 40-50 lira arasında değişiklik göstermektedir. Sayının artması durumunda ise daha çok indirim yapılması da söz konusu olabilir. Sizler de hayatınızın en kaliteli ve eğlenceli oyunlarından birisini oynamak istiyorsanız sitemizden rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yer bulmak için acele etmenizi de tavsiye ediyoruz.

 

korkunun en yogunu

https://www.youtube.com/watch?v=DB-gfzXYMWA&feature=share

Korku evi

Korku ile Mantık Bir Arada

Korku dolu dakikalar içerisinde dahi mantığınızı çalıştırabileceğinizi iddia ediyorsanız bu durumda sizleri korku evi parkurlarımıza bekliyoruz. Son derece profesyonel bir şekilde hazırlanan parkurlarımız ve kompleksimiz diğer tüm emsallerinden daha büyük ve zorlu bir parkura sahiptir. Eğer diğer korku evlerini çocuk oyuncağı olarak görüyorsanız doğru yerdesiniz demektir.
600 Metrekarelik Depo
Bizi tercih etmeniz durumunda 600 metrekarelik bir depo içerisinde 9 kilitli odayı açmaya çalışacaksınız. Toplam süreniz ise 1 saat olarak belirlenmiştir. 1 saat içerisinde sadece kapı kilitlerini açmak için uğraşmayacak aynı zamanda da korkularınızla yüzleşeceksiniz. Zira sizin ekibinizden daha fazla sayıda 3 harfliler ve kadın esiri sizleri beklemektedir. Dolayısıyla korku anında dahi mantığınız ile hareket ederek kapıların kilitlerini açmayı başarabileceksiniz.
Oyun Kuralları
İstanbul korku evi oyunumuz en az 3 en fazla 12 kişi ile birlikte oynanabilmektedir. Oyunumuza dahil olmak isteyen kişiler daha önceden arayarak rezervasyon yapmaları gerekmektedir. rezervasyon saatlerine de azami derecede hassasiyet gösterilmektedir. dolayısıyla 5 dakika önce hazır olmanız gerekmektedir. Geç gelmeniz durumunda oyun geç başlatılacaktır. Ancak diğer arkadaşlarınız oyuna girmişler ise bu durumda oyuna alınmanız söz konusu olmayacaktır.
Oyunumuz hiçbir şekilde güç gerektiren bir oyun değildir. mantığını en iyi şekilde çalıştıran kimseler bu oyundan çıkmayı başarabilirler. Ancak kalp, panik atak, klostrofobi gibi rahatsızlıkları bulunan kimselerin oynamaması gerekmektedir.
Korku evi fiyat seçeneklerimiz ise değişiklik gösterebilmektedir. Ancak genel olarak 17.00-00.00 saatleri arasında 1 saatlik seans için kişi başı 40 lira alınırken 00.00-05.00 saatleri arası için kişi başı 50 lira alınmaktadır. son derece uygun fiyatlar ile hayatınızın en eğlenceli dakikalarınızı yaşayabileceksiniz. İşte tüm bunlar için sizler de sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

depodan kacis

Sancaktepe depodan kacis oyunu

İstanbul’un en büyük ve en korkunç yeri olan Gizlimod, tam 600 m2 yerin altındaki bir depoda

9 çok büyük kilitli oda 18 şifre kilit bulmaca ile 20 adet parkurla sizlere nefes nefese geçireceğiniz 1 saat sunuyor.

Burada geçireceğiniz bir saat belkide hayatınızdaki bütün korkularla yüzleşmenizi sağlarken gerilim ve baskı altında mantıklı düşünmeyi de öğretecek.

Yapmanız gereken ilk önce ekibini kurmak, 3 ila 12 kişi ile oynan bu oyunumuz için ekibini tamamladıktan sonra sizin için en uygun saate rezervasyon yaptırmak,

Rezervasyon için:

0542 718 93 96

0542 714 93 96

052427189396

no lu telefonlardan yerinizi ayırtmak ve belirlenen saatten 5 dakika önce oyununa hazır olarak beklemek ve dolu dolu bir saatin tadını çıkarmaya bakın, çılgınlar gibi çığlık atmak serbest 🙂

Sancaktepe-korku-evi

Sancaktepe korku evi 

Ramazan ayında sabah 4 e kadar açıktır.

Gizlimod Sancaktepe korku evi güncel şifreler ve oyun konsepti ile tüm beğenileri üzerine topluyor,

gerilim, korku ve macera içerikli oyunumuz 15 yaş ve üzeri oyuncular için idealdir.

Sancaktepe de korku evi ve depodan kaçış oyunu olarak tekiz.

Rezervasyon için hemen arayın.

05427189396

05427149396

instagram

#gizlimodkorkuevi

facebook

Korkmak mı istiyorsunuz ve korkarken eğlenmek, Doğru yerdesiniz
Sancaktepe korku evi Korku bizim işimiz

En iyi korku evi burada

En İyi Korku Evi Burada
Aradığınız kriterlere sahip bir korku evi bulmakta zorlanıyorsanız son derece doğru bir yerde olduğunuzu belirtmek isteriz. Zira standartların dışında bir tasarıma sahip olan korku evimiz sizlere birçok farklı parkur sunmaktadır. Bunun yanı sıra gerçek manada korkacağınız bir oyunun da sizleri beklediğini belirtmek isteriz. öyle ki sayıca sizden çok olacak 3 harfliler ile 3 harflilerin esiri olan ve akli dengesini kaybetmiş olan bir kadın sizin aranızda olacak. Korkularınızla yüzleşecek ve bu arada mantığınızı da ihmal etmeyeceksiniz.
Oyunun Özellikleri
İstanbul korku evi oyunumuzda güç gerektiren herhangi bir şey bulunmamaktadır. Dolayısıyla tüm platformları mantığınızı kullanarak geçebilmeniz mümkündür. işte bu da kadın erkek demeden oyunu herkesin oynayabilmesine bir olanak sunmaktadır. 9 farklı kilitli odadan oluşan oyunumuzda 1 saatlik süre sınırlaması bulunmaktadır. Bu sürede toplam 20 farklı parkuru tamamlayacağınızı da belirtmek isteriz. Tabi bunları yaparken korkunuzdan kaçacak yer arayacağınız dakikaları da ihmal etmemek gerekir.
Kaç Kişi Oynayabilir
Bu oyunda en az 2 kişi en fazla 12 kişi oynayabilmektedir. Sizler de arkadaşlarınızla birlikte rezervasyon yapabilir ve bu zorlu parkurları birlikte aşabilirsiniz. Böylelikle son derece eğlenceli ve korkunç vakitler geçireceğinizi sizlere söylemek isteriz.
Korku evi fiyat tarifelerimiz de kişi başı olarak hesaplanmaktadır. Bu kapsamda kişi başı 40-50 lira arasında değişen fiyatlar bulunmaktadır. Sizler de bunlardan birisini tercih ederek 1 saat boyunca doyasıya eğlenebilirsiniz. 17 ile 00.00 saatleri arasında fiyatlarımız kişi başı 40 lira iken 00.00 ile 05.00 arasında 50 liradır. Sizler de uygun olduğunuz ve istediğiniz bir zaman diliminde bu korku evi oyunumuzu deneyebilirsiniz. Bir depoda geçen oyun Türkiye’nin en büyük korku evlerinden birisi olmasıyla da sizleri şaşırtacaktır.

Sancaktepe Korku Evi

Herkezin tercih ederek oynayacağı sancak tepe korku evi keyifli korku oyununu oynamanız sağlanmaktadir. Sizde eğerki korku evi katılarak en iyi oyunu ve heyecani yaşaya bilirsiniz. Bir birinden farkli oyunlar, bir birinden farkli heyecanlar sizleri bekliyor..

İstanbul korku evleri arasında Sancaktepe korku evi depo konsepti ile ve büyüklüğüyle öne çıkıyor.

Sancaktepe korku evi tam 600 m2 alanda 9 odaya bölünmüş 20 parkurla eğlencenize eğlence korkularınıza korku katıyor. Sancaktepe korku evinde her odada ayrı bir konsept  ve apayrı heyecan sizi bekliyor.

Bu eşsiz depoda zaman geçirmek için hemen iletişime geç.

05427189396

istanbul korku evleri

istanbul korku evleri
inanılmaz bir eğlenceye hazır mısınız korku gerilim ve eğlencenin birleştiği Sancaktepe korku evi modern zamanın en iyi grup oyununu sunuyor.
Sizde bu eğlenceye katılmak istiyorsanız hemen arayın.

0539 206 3437