Korku evi

Korku ile Mantık Bir Arada

Korku dolu dakikalar içerisinde dahi mantığınızı çalıştırabileceğinizi iddia ediyorsanız bu durumda sizleri korku evi parkurlarımıza bekliyoruz. Son derece profesyonel bir şekilde hazırlanan parkurlarımız ve kompleksimiz diğer tüm emsallerinden daha büyük ve zorlu bir parkura sahiptir. Eğer diğer korku evlerini çocuk oyuncağı olarak görüyorsanız doğru yerdesiniz demektir.
600 Metrekarelik Depo
Bizi tercih etmeniz durumunda 600 metrekarelik bir depo içerisinde 9 kilitli odayı açmaya çalışacaksınız. Toplam süreniz ise 1 saat olarak belirlenmiştir. 1 saat içerisinde sadece kapı kilitlerini açmak için uğraşmayacak aynı zamanda da korkularınızla yüzleşeceksiniz. Zira sizin ekibinizden daha fazla sayıda 3 harfliler ve kadın esiri sizleri beklemektedir. Dolayısıyla korku anında dahi mantığınız ile hareket ederek kapıların kilitlerini açmayı başarabileceksiniz.
Oyun Kuralları
İstanbul korku evi oyunumuz en az 3 en fazla 12 kişi ile birlikte oynanabilmektedir. Oyunumuza dahil olmak isteyen kişiler daha önceden arayarak rezervasyon yapmaları gerekmektedir. rezervasyon saatlerine de azami derecede hassasiyet gösterilmektedir. dolayısıyla 5 dakika önce hazır olmanız gerekmektedir. Geç gelmeniz durumunda oyun geç başlatılacaktır. Ancak diğer arkadaşlarınız oyuna girmişler ise bu durumda oyuna alınmanız söz konusu olmayacaktır.
Oyunumuz hiçbir şekilde güç gerektiren bir oyun değildir. mantığını en iyi şekilde çalıştıran kimseler bu oyundan çıkmayı başarabilirler. Ancak kalp, panik atak, klostrofobi gibi rahatsızlıkları bulunan kimselerin oynamaması gerekmektedir.
Korku evi fiyat seçeneklerimiz ise değişiklik gösterebilmektedir. Ancak genel olarak 17.00-00.00 saatleri arasında 1 saatlik seans için kişi başı 40 lira alınırken 00.00-05.00 saatleri arası için kişi başı 50 lira alınmaktadır. son derece uygun fiyatlar ile hayatınızın en eğlenceli dakikalarınızı yaşayabileceksiniz. İşte tüm bunlar için sizler de sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.