Nasıl Oynanır


Oyunumuzda 1 kişiyi kelepçeliyoruz. Siz diğer odadan kelepçelerin anahtarını bulana kadar arkadaşınız tek başına kelepçeli şekilde yaklaşık 5 dakika boyunca bizimle kalmaktadır (sizler anahtarı bulup kurtardıktan sonra oyuna sizinle devam etmektedir). Oyunda en çok korkuya maruz kalacak kişi kelepçelenen kişi olacaktır. Dilerseniz sizden isim alarak verdiğiniz ismi seçip kelepçeliyoruz. İsmi verilen kişiye en yüksek korku dozunda yükleniyoruz


ŞİMDİ BİZİ ARAYIN

GIZLI MOD KORKU EVİ

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?


Yüksek Dozda Korku

Bitmek Bilmeyen Aksiyon

Sınırsız Eglence ve Macera


Sizlere küçük bir yerden korku evine çevrilmiş bir alanda değil tamamıyla korku evi için tasarlanmış bir alanda korku eğlence gerilim macera ve aksiyonu bir arada yaşatıyoruz korkarken eğleneceksiniz eğlenirken korkacaksınız korku ve eğlence temalı oyunumuzda korkutarak eğlendiren tek korku eviyiz. Türkiye’de çok nadir büyüklükte rastlayacağınız 600 m2 alanda 12 oda bulundurarak her odada ayrı bir konsept ile hizmet vermekteyiz.

Sizleri herhangi bir film konseptine bağlı tutmuyoruz tamamen farklı kurgu ve farklı oyunlar içerisinde profesyonel eğitimli aktörlerimiz ile oyun yönetiyoruz.

Seni Bekliyoruz :)

İstanbul Sancaktepe Sarıgazi Atatürk Cd. No:3, 34785 Sancaktepe/İstanbul
(Kadıköy ve Çevresine 20 dk Mesafede)

+90 539 206 3437


BİZİ ARAYIN!
0539 206 3437

Ara